Také přemýšlíte o tom, že si necháte zateplit dům anebo do BYT? zateplení domu vám samozřejmě zajistí snížení tepelné ztráty a také vám samozřejmě potom zlepší časem energetickou účinnost budovy. To znamená, že vy vlastně budete méně topit, ale budete mít doma více tepla. Co tohle znamená? Protože když budete mít třeba dům anebo byt nebo chalupu zateplené, tak samozřejmě se tam teplo lépe udrží. A znáte třeba zelená úsporám ve Zlíně? Pokud ne, tak je to škoda, protože právě zlínská zelená úsporám pomáhá, abyste ušetřili peníze za vytápění. A čím zateplit nejlépe? Polystyrénem! A když se podíváte třeba na webové stránky stavby-basel.cz, tak tam najdete opravdu hodně tipů a informací, jak zateplovat.

Vyzkoušejte zelenou úsporám.

K zateplení domu vede také samozřejmě k vyššímu komfortu, a to jak v interiéru, tak také vlastně všude okolo, protože jakákoliv izolace snižuje pronikání ledového a nepříjemného vzduchu a chladných povrchů domu. To se samozřejmě minimalizuje vytváření studených zón anebo také potom plísně anebo pohybu chladu. Tohle je potom velice nepříjemné, protože když budete mít zateplený dům anebo byt, tak to potom také vede k rovnoměrnějšímu rozložení teplotního rozdílu a také to je potom ve výsledku příjemnější bydlení.

A šetřit se musí všude.

A samozřejmě také budete mít snížené peníze na vytápění. A co všechno si můžete nechat zateplit? Nejenom stěny a střechu nebo další, ale také hlavně podlahu. Já spíše dbám na to, abych měla zateplenou podlahu, protože já mám zatím starší nezateplený dům a věřte mi, že je to velice nepříjemné, když třeba už na jaře anebo i na podzimu někde chodím po zemi, tak je to takové úplně ledové, proto kolikrát si říkám, že snad chodím po zemi po venku, v létě to jde, to je takové neutrální a je to docela příjemné. Ale i když v létě třeba u mě doma na chodbě nebo v obýváku stojíte na podlaze třeba ve více jak pět minut, tak už je to také nepříjemné. Je určitě potřeba, aby stavby byly dost zateplené. Zelená úsporám ze Zlína bude pro vás opravdu ideální.