Ve většině domácností většinou vaří ženy. Proto mají hlavní slovo při výběru kuchyňské linky. Většinou ale bývá problém v tom, že spoustu věcí vybírají podle vzhledu, zatímco muži jsou spíše prakticky zaměření a tak by se na výběru linky měli podílet také, i když nevaří tak často. Dokážou si spoustu věcí představit za chodu a tak byste je, milé dámy, k výběru linky měly přizvat.

Jestli máte starší dům a starou linku, možná si říkáte že je čas na novou. Pokud vám už dosluhuje a ani vaření vás v ní nebaví, nechte si vyrobit novou. Rozhodně ale nezkoušejte linku sestavit z toho co vidíte v obchodech. Je logické že kupované skříňky nebudou nikdy dokonale pasovat do prostoru, kde linka bude stát. Jen těžko se vám podaří sehnat dostatek skříněk v požadovaném tvaru. Jestli chcete třeba linku s ostrůvkem nebo linku do U, jistě je vám jasné že je ideální linka na míru.

hnědá kuchyně

Linka vyrobená na míru bude pasovat naprosto přesně. Nikde vám nic nebude přečuhovat, nikde nebude linka chybět a nikde nebude slepé místo, které zůstane nevyužité. Jaká linka by se vám líbila? Rustikální? Nebo jste spíše milovníkem moderního designu? I ve starším domě můžete mít luxusní moderní kuchyňskou linku, která bude ozdobou vašeho bydlení. Realizace designových kuchyní je pro nás na denním pořádku, takže jestli hledáte někoho kdo vám takovou linku vyrobí a navíc za dobrou cenu, obraťte se na nás.

moderní linka

Společně projdeme vaše představy a požadavky a za pomoci konfigurátoru naplánujeme celou vaši novou linku od korpusu až po úchyty. Prohlédněte si naše hotové linky, které už stojí u svých majitelů. V nové lince se vám bude vařit daleko lépe, protože budete mít dostatek prostoru na pracovní desce, dostatek skříněk k ukládání nádobí a také moderní technologie, které jste ve staré lince možná ani neměli. Splňte si sen o moderní lince v naší dílně.