Jestli máte rádi květiny, určitě by se měli stát součástí vaší svatby. Květiny jsou na svatbě obvyklou výzdobou, a skvěle se k ní hodí. Květinami navíc můžete vyzdobit spoustu věcí a pokud chcete, aby květinový vzor hrál na vaší svatbě prim, můžete si s výzdobou opravdu pohrát.

Pozvánky

Už vaše pozvánky, které budete rozesílat svatebním hostům, mohou obsahovat květiny. Buď pouze květinový vzor, nebo si můžete pohrát se sušenými květinami a naaranžovat je tak, aby se stali součástí vašeho pozvání.

květiny

Vlasy

Máte-li svatbu v květinovém duchu, co udělat květiny součástí vašeho účesu? Ať už jen prosté šaty s květinovým věnečkem, nebo vyčesané vlasy ozdobené sušenými květinami, květinové účesy jsou zkrátka nádherné.

Svatební dort

Svatební dorty bývají většinou v něžném, romantickém tónu, aby se hodily k celkovému duchu svatby. Na dort se používají obvykle jedlé květy, které si vyrábí cukráři, nebo můžete použít stabilizované květiny. Dort ozdobený květinami dodá vaší svatbě ještě větší romantický nádech.

Květinová výzdoba

Rozvěšte květiny všude kde jen můžete. V tomhle ohledu vám možná poslouží lépe umělé květiny, například od firmy Florservice. Výhodou je, že si můžete vybrat jakékoliv květiny chcete, bez ohledu na roční období. Nehrozí také, že vám zvadnou, než samotná svatba vůbec začne.

květiny

Květinové dárečky

S pomocí květin můžete vyrobit i nejrůznější upomínkové předměty, které jsou ve zvyku dávat hostům jako poděkování za jejich účast na svatbě. Může to být jen uvázaná květina, nebo například květinové šperky, které si necháte vyrobit, nebo je s trochou šikovnosti a času zvládnete vyrobit i sami doma.

Květin se nebojte. Jsou výzdobou, která rozzáří každou svatbu a k svatbě neodmyslitelně patří. Dnes máte na výběr tolik druhů květin a druhů výzdoby, že dozajista seženete vše podle vašich představ.