Nákupy oblečení jsou oblíbené hlavně u žen, a to se často negativně ukazuje na měsíčních výdajích, které jsou schopny do něj za měsíc investovat. Pokud se však stále nedokážete zbavit touhy po nových kouscích a obohacování svého šatníku, máme pro vás několik tipů, jak na tom můžete alespoň trochu ušetřit.

Různé druhy košil

Vybírejte ty opravdu správné kousky

Že jste tam ten kousek nemohli nechat, protože takový vzor už nikdy neseženete? Nebo se vám moc líbí materiál? A že vám třeba nesedí střih? Do toho přece zhubnete! Přesně na tyto argumenty byste měli při výběru oblečení zapomenout. Vybrané kousky by vám totiž měly sedět nejen materiálem, barvou a střihem, ale také tím, zda je dokážete skutečně využít. Přemýšlejte před nákupem nad tím, zda je můžete zkombinovat alespoň s několika kousky, které již v šatníku máte, abyste si domů nedonesli něco zbytečně.

Mrkněte na zboží z druhé ruky

Možná by vás to v životě nenapadlo, ale i v second handech nebo bazarech můžete stále sehnat moderní a pěkné kousky, které navíc budou velmi originální a ve městě se s nimi jen tak nepotkáte. Často navíc mohou být vyrobeny z opravdu kvalitního materiálu a věřte tomu, že takové kousky si pak nejen kvůli jejich ceně zamilujete.

Oblečení v obchodě

Využívejte slev

Nakupovat ve slevách chytře se určitě vyplatí – můžete tak ušetřit i opravdu velké finanční částky. Chytré nákupy ale zdaleka nejsou o tom, že přijdete a vykoupíte vše jen proto, že je to za super cenu a vám se to teď líbí. Často je lepší koupit jen několik kousků, u kterých sice sleva není tolik patrná, zato vám vydrží na několik sezon. Kousky za skvělou a podezřele nízkou cenu jsou totiž trendovým zbožím, na které si příští sezonu už nikdo ani nevzpomene, natož aby je někdo nosil. No a pokud dáváte před kamennými prodejnami přednost nákupům na internetu, možná se vám bude hodit sleva About you právě k tomu, abyste zde sehnali nějaký krásný nebo dlouho vysněný kousek!