Když se rodičům narodí vnouče, je to jedinečný okamžik, kdy se stávají babičkou a dědečkem. Mohou se opět vrátit do období, kdy vychovávali vlastní děti a podívat se jak se to od jejích dob změnilo. Přece jenom se doba pohnula dopředu a už to funguje všechno trochu jinak. Můžete používat jednorázové pleny, ale můžete mít i pleny látkové, to je pouze na matce a její volbě, kterou zvolí variantu. Rodiče se vám budou snažit radit a říkat jak co máte dělat, ovšem nenechte se odradit. Je to už dlouho co se tímto tématem zabývali a jen vám chtějí poradit, i když se někdy nejedná o dobrou radu někdy naopak, to může být rada k nezaplacení. Všechno co se dělalo kdysi, nemusí být špatné.

pískoviště s krytem

Vnouče se bude rozvíjet, a když s ním přijedete na návštěvu nebo v létě na několik dní budete chtít dítě nějakým způsobem zabavit. Skvělou volbou jsou dětská pískoviště s krytem. Na zahradě vám to nezabere příliš místa, když zvolíte menší model například ve tvaru nějakého zvířátka jako je želva. Krunýřem bude její kryt a nožičky budou možné sedačky, kam se dítě může posadit, aby nesedělo přímo v písku. Do pískoviště vložíte bábovky s lopatkou a hrábě a máte o zábavu postaráno. Můžete společně tvořit hrady s písku anebo dělat dráhu pro lodičky. Fantazii se meze nekladou.

pískoviště s krytem

Takové pískoviště můžete vnoučeti pořídit například na první narozeniny, aby ho nedostal jen tak, nebo si s tím nedělejte hlavu a prostě si ho pro něj pořiďte, jste babička a dědeček a rozmazlování je vaší náplní. Když vnouče přijede jednoduše kryt, sundáte dolů a opřete ho někde. Je to výhodou, že vám do pískoviště nenaprší a nestane se z něj malý bazének, ale i v tom, že vám do něj nebudou chodit kadit sousedovy kočky, které sem tam vídáte na svém pozemku. Nejste z toho nadšení, a snažíte se je vypudit, jak to jen jde, ale zabránit se tomu nedá, když nemáte doma pořádného hlídacího psa. Udělejte dítěti radost ve formě pískoviště.