Lidé většinou nosí dost obyčejné oblečení, protože se dá kombinovat naprosto se vším a většinou obyčejné oblečení je také dost pohodlné, a to lidé vyhledávají. Pohodlné oblečení je totiž to hlavní, co lidé chtějí, protože většinou v práci mají na sobě něco, co nechtějí, nebo jim to není příjemné, musí se v tom tlačit, a tak doma a všude jinde si na sebe berou většinou oblečení, které jim je příjemné a ve kterém jim je také například v létě chladno a naopak. Je dobré si totiž někdy odpočinout od oblečení, které nám moc nesedí. Jako příklad si vezmeme třeba letušky, které nosí většinou košile a sukně s podpatky, které doma odhodí a nosí úplný opak, a to kalhoty a tenisky, protože si chtějí odpočinout a jsou v práci pořád uvízlé v úzké sukni.

kabelka

Je osvobozující pocit si vzít na sebe i jen tak tepláky a nikdo vám nic u toho neřekne, protože jste doma a doma můžete nosit všechno, co chcete. Nedivíme se ani ženám, že sundají podprsenku, když přijdou z práce domů, protože je to mnohdy také velmi nepříjemné, a tak si po dlouhém dni chtějí ulevit. Oblečení lidí je tedy většinou obyčejné, lidé nosí i dost obyčejné barvy, například šedou nebo černou, protože se v tom cítí mnohem lépe a některým lidem ostatní barvy přijdou šílené. Rozhodně ale šílené nejsou a měli by tu být pořád lidé, kteří si na sebe umí obléct barvy, protože jinak tu všichni budeme nosit černé věci a za chvíli s takovou přestanou existovat barvy úplně.

doplňky

Nebude jich potřeba, protože lidé se jich bojí. Není ale čeho se bát a někdy je třeba ten outfit něčím ozvláštnit, klidně i jedním doplňkem. Můžete si třeba koupit různé ozdoby y a přívěsky na kabelky z prima-obchod.cz, protože to teď letí a lidé si tím ozdobí alespoň tu kabelku. Taky je možnost a velmi důležité nosit šperky, protože ty vás vždy ozdobí, a to ať chcete nebo ne. Jsou sice drobné, ale jdou dost vidět. Když si vezmete obyčejné tričko a přidáte fajn náhrdelník na krk, tak to vypadá hned jinak, i když si třeba vezmete náramek na ruku.