Není nic neobvyklého, že sportovci užívají při cvičení suplementy. Dokonce pokud se sportu věnují pravidelně, dlouhodobě, nebo na profesionální úrovni, je téměř nemožné, abyste našli sportovce, který by nebral žádný suplement. Suplement možná zní jako děsivé slovo, něco neobvyklého, co si dáváme do svého těla, ale není tomu tak. Suplementy jsou vlastně doplňky stravy, které mohou mít nejrůznější podobu. Celkově je ale sportovci užívají k tomu, aby podpořili růst svalstva, aby zvýšili svou imunitu, zvýšili svůj sportovní výkon, podpořili zdraví svého pohybového aparátu a další funkce svého těla.

posilování

Spoustu z nich užívá suplementy, které jsou určené zejména pro růst svalové hmoty. A jedním z nich je Ibutamoren. Zatímco steroidy, které se používají pro podobné účely, jsou pro naše tělo nezdravé, škodlivé a mají spoustu vedlejších účinků, Ibutamoren nemá prozatím žádné zjištěné vedlejší účinky. Stimuluje tvorbu růstového hormonu, který si tělo samo přirozeně vytváří. Pomáhá tím nejen budovat svalovou hmotu, ale také zabraňuje jejímu rozpadu, poškození a degeneraci. Dopomůže vám také k rychlejšímu spalování tuků a rychlejší regeneraci svalů po tréninku.

cvičení

Zmírní se tedy typické bolesti svalů, kterou po tréninku pociťujete. Kromě svalů má vliv i na váš spánek. Díky Ibutamorenu budete mít kvalitnější spánek a ráno uctíte příval energie. Pokud se poraníte, pomůže vám tento suplement s hojením ran. Má vliv i například naši pleť a tělo ve smyslu anti-age, tedy že zabraňuje stárnutí organismu a má omlazující účinek. Pokud budete mít v prvním týdnu při užívání větší apetit, nelekejte se. Je to naprosto běžné, že tento suplement u lidí zvyšuje chuť k jídlu. Při užívání se řiďte doporučeným dávkováním. Užívání Ibutamorenu by nemělo překročit dobu 12 týdnů. Řiďte se i doporučeným denním množstvím, které můžete denně užívat.