Myslím si, že je opravdu hodně lidí, kteří by už chtěli bydlet ve vlastním domově. A myslím si, že jich není vůbec málo. Protože když se třeba někoho v rodině zeptala, jestli by už toužili mít také vlastní bydlení, tak mi vždycky každý řekne, že by to bylo opravdu nejlepší. Jenomže když potom chce někdo si vzít hypotéku, tak je to potom opravdu veliký problém. Protože mnoho lidí ani neví, jak na hypotéku anebo co by s hypotékou potom dělali. A jí jim vždycky říkám, že opravdu nejlepší je, kdyby se třeba podívají na různé weby, jako například na webovou stránku nebankovnihypoteky.net, kde se lidé opravdu hodně dozví a dočtou, co je to nebankovní americká hypotéka anebo nějaké jsou další možnosti jsou financování hypotéky.

Bez peněz to nejde.

Myslím si, že kdyby lidé věděli, co všechno mohou získat hypotéku, tak by to bylo přece jenom o něco lepší. Předpokládám, že lidé, kteří by toužili po vlastním bydlení, tak by za hypotéku jistě dali opravdu cokoliv. A já jsem nebyla jiná. A bylo mi asi devatenáct let a říkala jsem si, že by bylo opravdu nejlepší, kdybych já si už konečně vzala hypotéku.

Peníze jsou důležité.

Neznamená to, že když je v jenom devatenáct let, že bych nemohla mít hypotéku. Já bych hypotéku mít mohla, a to i klidně americkou nebankovní hypotéku nebo americkou hypotéku bez dokládání příjmů, ale já jsem na to měla opravdu nízký plat. Když jsem se hodně snažila, tak mi vždycky ty peníze nevycházely na to, abych si mohla pořádně rozmyslet jakou hypotéku bych si vzala. Ale žádná banka mi to nikdy bohužel neschválila. Takže jsem z toho byla stále jenom nešťastná, protože jsem nevěděla, co mám dělat, bych mohla získat už konečně nějakou hypotéku. Uvidím do budoucna, jak to dopadne a zatím tomu nechám vážně hladký a volný průběh. Třeba později hypotéka bez dokládání příjmů bude pro vás ideální.