Podle mého názoru by automobil chtěl jistě každý člověk už jenom kvůli pohodlí. Jenomže není tak nic moc jednoduché, jak si mnoho lidí myslí. Někdy je to opravdu tak složité, že ani člověk nemůže mít automobil. A to například také ze zdravotních důvodů. A tohle vím naprosto přesně, protože tohle jsem já. Protože já nemůžu mít řidičský průkaz, a to ze zdravotních důvodů. Měla jsem některé epileptické záchvaty a také mám po operaci loktu, kdy je mi moc ruka nefunguje, takže lékaři asi usoudili, že bych špatně držela volant. Jinak si to opravdu vysvětlit nedokážu. Je to opravdu hrozné a přiznávám, že mi řidičský průkaz opravdu hodně chybí. Kolikrát si říkám, že bych mohla nějak jinak fungovat nebo si řidičák udělat nějak načerno.

Ráda jezdím autem.

Jenomže já se zase bojím, že na to někdo přijde a já z toho budu mít opravdu veliké problémy. Takže jsem si řekla, že raději nebudu nic riskovat. A raději budu bez řidičského průkazu a budu jezdit na kole a také elektrokole. A nakonec jsem si ještě pořídil elektrokoloběžku. Sice ano, máte pravdu, že kolo ani elektrokoloběžka nenahradí automobil, ale co mám dělat.

Auta jsou super!

Přece stále nebudu nepojízdná. Takže jsem si řekla, že než abych jezdila jenom stále autobusem anebo chodila pěšky, tak jsem si pořídila kolo a elektrokoloběžku. A potom, když jsem si našla přítele, který měl automobil, tak jsem byla opravdu v sedmém nebi. A konečně jsem zase mohla jezdit autem na výlety. A tohle mě opravdu hodně bavilo, protože se svým bývalým partnerem jsme také kdysi jezdili autem na výlety, a navíc on také dělal taxikáře, takže jsem velice často jezdila s ním. A uznávám, že bez auta je život skoro u mě jako poloviční. Auto mi neskutečně chybí a vnímám to tak, i když jsme vlastně nikdy neřídila. Ale i tak vím, že auto je velmi praktické a díky němu máte mnoho možností.