Ženy jsou něžná stvoření. A ke každé ženě samozřejmě i patří takové oblečení, jako jsou šaty a elegantní boty. A právě jedny z nich jsou vysoké lodičky. Vždycky jsem byla ten typ, který se oblékal úplně ležérně spíše jako kluk. Jenže pak už mě to přestalo bavit a začala jsem mít období, kdy jsem se chtěla konečně začít oblékat jako žena. A k tomu samozřejmě patřilo i vhodné elegantní oblečení a ženské boty. Chtěla jsem zkusit něco nového, a nakonec jsem byla spokojená. Byla to ale dost trnitá cesta, než jsem zjistila, jak se mám správně oblékat a tak dále. Vysoké lodičky – vždycky jsem se na vysokých lodičkách chtěla naučit chodit, ale nikdy jsem na to neměla odvahu.

s

Až jednou mě moje nejlepší kamarádka vytáhla na společné takzvané „holčičí nákupy“ a udělaly jsme si takzvanou dámskou jízdu. Nakupovaly jsme nové nádherné oblečení. A jelikož je jaro, tak já jsem si samozřejmě i vybrala nějaké letní šaty a outfity, které mi moc slušely. A k tomu samozřejmě i vysoké lodičky. Moje kamarádka byla trochu jiný typ než já, a tak se musela smát, když jsem si poprvé na sebe vysoké lodičky obula. A když mě v nich viděla chodit, tak vyprskla smíchy. Vůbec jsem nechápala, čemu se směje. Však ne každý na nich umí chodit.

s4

Měla jsem ale docela velké štěstí, že moje kamarádka je na vysoké boty a speciálně lodičky odborník a umí v nich velmi dobře chodit. A tak jsem si samozřejmě poprosila, jestli by mě to nemohla naučit. A tak se taky stalo. Bylo to docela zajímavé učit se na vysokých podpatcích. A upřímně jsem si myslela, že to nezvládnu a že si možná zlomím třeba i nohu, ale nakonec jsem to dala úplně s přehledem. https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/volby-na-korsice-vyhrali-s-prehledem-nacionaliste-pozaduji-v/r~7934c596de3311e786cf0cc47ab5f122/ A konečně ze mě byla pořádná žena a sama sobě jsem se opravdu líbila, v minulosti tomu tak ale nebylo. A kamarádka mě naštěstí nasměrovala tím správným směrem. Tak to zkuste také!