Jak to vidíte v dnešní době se vztahy? Já popravdě ze svého úhlu pohledu vidím tak, že se dva lidé ani nechtějí vzít. Dnešní doba je taková, že muž a žena k sobě nevedou žádnou úctu. První, co je, tak si řeknou, že brát se rozhodně nebudou ani, když budou děti. Tohle mi připadá velmi sobecké, protože když se dva lidé vzájemně milují, měly by se vzájemně ctít, a to se bohužel nedělá. Když jsou děti, a než se ještě narodí, tak by se měly muž a žena rozhodně vzít, přesto vlak nejede. Jak potom chtějí vést děti po jejich narození? To je opravdu velmi sobecké. Muž a žena by měly přemýšlet, zda vůbec spolu chtějí žít, a rozhodně přemýšlet o svatbě, tak jako když přemýšlí o tom mít spolu děti.

Muž vaří

Rodiče by si tohle měly hodně uvědomit, protože takový vztah bez manželství nemá rozhodně žádnou cenu. Důležité je v první řadě se rozhodně vzít, pak přijdou na řadu děti. Potom můžeme vést děti k tomu, aby i oni se jednou vzaly, protože budou mít partnera, partnerku. Jak chcete vést svoje vlastní děti k tomu, když sami nejste vžití, aby se Vaše děti jednou s někým vzaly. To je naprostý nesmysl. Hlavně to je velmi nelogické. Proto je potřeba vždy uzavřít manželství, pak můžeme děti vést ke společnému životu. Věřte, že pro děti je to velmi důležité.

Výlet s dětmi

Přece nechcete svým dětem tvrdit, že sňatek není důležitý, a budou si z Vás brát do budoucna příklad a začnou to dělat jako vy. Je to naprosto nesmyslné a rozhodně bych se zamyslela nad tím co je pro rodinu zásadní a velmi důležité. Manželství rozhodně důležité je, takže není o čem přemýšlet. Veďte svoje děti k tomu nejlepšímu, to je tím nejlepším, co svým dětem můžete ze života dát. Veďte je k víře, a poznání sami v sebe. Snažte se dětem pomoci, poradit. Dělejte všechno proto, aby Vaše děti viděli Vaši radost. To je tím nejdůležitějším a nejkrásnějším. Tohle doslova děti rozhodně potřebuji.