Usmysleli jste si, že se přestěhujete s pomocí profesionální stěhovací firmy do Liberce, ale stále nemáte přesnou představu o tom, jaké výhody vám to vlastně přinese? Pak bychom vám mohli předhodit alespoň pár tipů na objasnění tohoto velmi moudrého rozhodnutí:

pohled na Ještěd

Za hodinu jste v Praze – potřebujete se rychle dostat do Prahy, například tam máte zbytek rodiny, příbuzné a známé, které byste rádi navštěvovali častěji, a připadá vám, že je Liberec od Prahy příliš vzdálený? Nemějte obavy, za hodinu (po dálnici D 10) jste odtud na okraji Prahy, na Černém Mostě, a odtud se pak již snadno dopravíte do centra města i do jeho dalších částí metrem či tramvají.

Jizerské hory – Liberec se nachází na úpatí Jizerských hor a ty bychom mohli nazvat klenotem severu Čech. Nejezdí sem příliš mnoho návštěvníků, například tak jako do Krkonoš, ale i zde naleznete mnoho překrásných míst, například rozhledny Královka nebo Bramberk, přehradu Desná Souš, Tanvaldský špičák, osadu Mariánská hora, Josefův Důl, Maxov a spoustu dalších zajímavostí.

Ještěd v zimě

Ještěd – byli jste se někdy podívat na Ještěd? Je to jedna z nejpůsobivějších staveb na světě, a pokud si zajistíte stěhování Liberec https://stehovani-mamut.cz/stehovani-liberec/, doporučujeme vám Ještěd navštěvovat častěji. Je odtud překrásný výhled a příjemná atmosféra. A v zimě si tu můžete i zalyžovat.

Botanická a zoologická zahrada – v Liberci je vyhlášená zoologická zahrada s bílými tygry a v jejím sousedství objevíte i velmi zajímavou botanickou zahradu, s krásnou expozicí kaktusů a orchidejí a mnoha dalšími rostlinami včetně tropických exemplářů.

V Liberci se také nachází známý aquapark Babylon a doporučujeme vám projet se vlakem z Liberce až do Tanvaldu a absolvovat i jízdu do Harrachova Mýtin. Vlak projíždí po kamenném viaduktu ve Smržovce, který patří k nejkrásnějším technickým památkám naší země.