Je opravdu mnoho způsobů, jak člověk může podnikat nebo jak se uživit. Můžete být také klasický zaměstnanec anebo také podnikat anebo podnikat ještě s někým, že byste byli spoluvlastníci. Myslím si, že je opravdu hodně lidí, kteří by chtěli podnikat, ale třeba neví jak na to. A já jsem byla na tom podobně, i když nakonec jsem se rozhodla, že raději budu klasický zaměstnanec, protože jsem se bála, že bych zkrachovala, takže raději jsem podnikání přenechala těm lidem, kteří se v tom vyzná jí a mají v tom zkušenosti. I když ale samozřejmě existují různé rady, které seženete na internetu anebo také v knihách či odborných časopisech.

Práce a počítače mě baví.

Proto mě velice potěšilo, že existují například webové stránky kancelar29.cz, kde si také můžete pronajmout virtuální sídlo. A protože já bydlím v Ostravě, tak pro mě by se nejvíce hodilo virtuální sídlo v Ostravě. Když jsem potom stále dokola zjišťovala, k čemu by bylo vhodné virtuální sídlo v Ostravě, tak jsem přišla na to, že skoro ve všem. A nejenom proto, že také virtuální sídlo v Ostravě vyjde opravdu měsíčně na málo peněz, něco kolem dvě stě padesáti korun měsíčně. Podle mého názoru je tohle opravdu skvělá cena, takže ušetříte spoustu peněz, než kdybyste měli klasickou fyzickou kancelář.

Práce online mě baví.

Tady ta služba v kanceláři29 je služba all inclusive, takže v ceně jsou už dané také všelijaké služby a neexistují žádné limity nebo příplatky. Tohle se mi líbilo, takže jsem si řekla, že bych do toho šla, kdybych chtěla podnikat. Tady máte také zaručené to, že vám rychle založí společnost anebo také prodají už ready made společnost. Také máte samozřejmě tady bezplatné neomezené servisy jako například pití kávy, čaje nebo vody. Tady je také vstup do zasedací místnosti v ceně, takže podle mého názoru tohle se vám vyplatí a je to skoro bezkonkurenční nabídka. Využijte sídlo firmy v Ostravě.