Opravy vířivek je nutné dělat vždy odborně nebo pod přímým dohledem odborníka. Víte, opravit vířivku není jen tak. Dá to opravdu zabrat a já o tom vím své. Dlouho jsem toužila po nové vaně. Doma jsem měla pouze sprchový kout. A abych pravdu řekla, vůbec nevím, proč jsem si ho pořizovala. Vždy jsem milovala lenošení ve vaně, a tak jsem si řekla, že vířivka bude ještě lepší. Jenže jsem se musela prvně zbavit sprchového starého koutu. Šlo to docela těžko, ale během dne jsem dokázala sprchový kout rozebrat a udělat místo. Pak už jsem jen sedla k počítači a hledala pro sebe tu nejlepší vířivku.

Plavání je příjemné a zdravé.

Sice jsem měla omezený rozpočet, ale i tak to stačilo na to, abych si mohla vybírat opravdu z těch lepších vířivek. A já jako žena jsem se jistě řídila hlavně vzhledem. A vybrala jsem si krásnou kruhovou vířivku a těšila jsem se, až si do ní lehnu, pustím bublinky a začtu se do oblíbené knihy. Více přát jsem si snad ani nemohla. A proto když mi přišla vířivka domů, tak jsem ihned volala instalatéra, aby mi vířivou vanu dal na místo. Jenže mohl přijít až další den.

Vířivé bublinky mám hodně ráda.

A já chtěla vířivku hned. Zavolala jsem tedy sousedku, aby mi pomohla alespoň dát vířivku do koupelny, ať mi v kuchyni nepřekáží. A byla jsem ráda, když sousedka souhlasila. Prvně jsme si daly kávu, popovídaly jsme si a pak každá z nás chytla vířivku z jedné strany. A jak se tam cpeme do koupelny, tak slyším prasknutí. Byla jsem v šoku! Kouknu na vířivku a v ní je díra! Promáčkla se o dveře a ani nevím jak. A potom promáčklina praskla, takže vířivka byla asi na odpis. Celá ubrečená jsem volala instalatérovi a ten řekl, ať nechám všechno být, že zítra přijde a vířivku mi opraví. A jak řekl, tak taky udělal. Byla jsem mu velmi vděčná. Vířivku opravil rychle. Sice to opravované místo vypadalo zvláštně, ale vířivka po opravě fungovala. Nikde netekla, a to bylo nejdůležitější. Od té doby vím, že se do mužských prací montovat nebudu. A co si myslíte vy? Máte rádi vířivky? Koukněte na náš web.