Pokud plánujete venkovní párty, není nic lepšího než uspořádat jídlo do formy bufetu. Ušetříte si tím spoustu práce a hosté budou mít široký výběr chuťovek, které si mohou libovolně nabídnout. Takové uspořádání jídla je oblíbené nejen na běžných večírcích a párty, ale také na narozeninových oslavách, svatbách a podobně.

muffiny

Jestli ale plánujete párty venku, nezapomeňte, že hrozí riziko špatného počasí. V takovém případě vám může jídlo velmi snadno zmoknout, proto musíte být vybaveni i na tuto příležitost. Na zakrytí bufetových stolů jsou ideální párty stany, které vaše jídlo uchrání před nepřízní počasí. Podívejte se na party stany cenu.

A jaké jídlo tedy můžete připravit na vaše stoly s párty pohoštěním?

Ovoce

Není nic jednoduššího a vděčnějšího, než je ovoce. Čerstvé i kompotované, tím vším uděláte na své oslavě ostatním radost. Můžete ho nakrájet a naaranžovat na tácky, nebo jen prostě udělat velké, ovocné mísy s různými druhy ovoce.

ovoce

Jednohubky

Naprostá klasika, která se hodí na bufetové stoly kvůli své velikosti. Nemusíte se držet při zemi, na jednohubky můžete dát co jen vás napadne. Vyzkoušejte třeba neodolatelnou kombinaci avokádové pomazánky a rajčat.

Poháry

Z dezertů jsou skvělou volbou malé poháry. Plastové pohárky, do kterých je uděláte, jsou snadn k dostání. Pak už si jen můžete pohrát s náplní. Vytvořte například Tiramisu, osvěžující mix tvarohu a ovoce, dezert ve stylu likérové špičky nebo proslulý míša dezert. Je to jen na vás.

Muffiny

Jednoduchý, vděčný dezert, kterým potěšíte téměř každého. Do muffinů můžete dát téměř cokoliv a variabilita, s jakou můžete péct, je skvělá. Můžete vyzkoušet tradiční recepty, jako je třeba vanilkový nebo čokoládový muffin, nebo trochu experimentovat s příchutěmi. Můžete muffiny i naplnit různými krémy, kandovaným ovocem, džemem nebo třeba nutellou.