V dnešní době je možnost získání potřebné finanční hotovosti mnohem snadnější záležitostí. Je pravdou, že zároveň stejně jednoduše se lze dostat do finanční tísně a potřeby si půjčit peníze. Prostřednictvím rozsáhlé nabídky a na trhu působících poskytovatelů, je tak snadnější získání potřebného finančního obnosu.

Už dávno není půjčení peněz jen v kompetenci bankovní instituce. Dnes lze získat peníze i od nebankovní společnosti. Stejně tak není nepřekonatelnou překážkou nižší bonita, záznam v registru apod.

čas úspor

Adekvání řešení nabízí hypotéka bez registru, která je velmi žádaná a oblíbená. Má své přednosti. Nutno podotknout, že nemusí se jednat o problémového člověka, neboť ocitnout se v registru lze velmi snadno. Mnohdy postačí jen jedno opomenutí zaplacení a už se může jednat o problém. Mnohdy se tak jedná o neúmyslnou chybu. V tomto směru je efektivní hypotéka bez registru, která disponuje i mnoha výhodami.

Detaily finančního produktu

Tento typ úvěru je poskytován podnikatelům, jenž použijí finanční prostředky do podnikání. Lze získat až 70% z odhadu zastavené nemovitosti. Dobu splácení lze si určit. Máte tak možnost rozvržení od jednoho roku až po dobu třiceti let. Samozřejmostí je možné splacení předem. A to kdykoli a bez jakéhokoli poplatku či sankce.

výška budovy

Typ úvěru je určen pro osoby mající záznam v registru, ale také pro ty, kdo se potýká s exekucí. Posouzení žádosti je individuální a záleží rovněž na schopnosti splácení, stejně tak se přihlíží k hodnotě zastavené nemovitosti apod. Garance nulových poplatků předem. Odhad nemovitosti je zdarma!

Záruka nízkých splátek ve stejné výši po celou dobu splácení. Úrok je obdobný jako mají bankovní instituce. Vše probíhá s minimální administrativní zátěží. Žádost lze vyřídit z pohodlí domova prostřednictvím online formuláře a potřebné fotky nemovitosti lze zaslat elektronickou poštou.