Posviťte si na svou domácnost

Už máte doma chytré osvětlení? Pokud tomu tak doposud není, pak byste tento nedostatek měli co nejrychleji napravit!

Jistě, k tomu, abyste se západem slunce nemuseli jít nutně spát, vám skvěle poslouží i obyčejná svítidla. Jenže nebylo by lepší, mít doma ta neobyčejná, která myslí za vás? Ať už jde o to, že vám posvítí na cestu vždy v pravý čas, anebo o to, že už se vám nikdy nestane, že byste po odchodu z práce nechali doma svítit světla.

light-bulbs-1125016_640

Právě zbytečné svícení trápí mnoho českých domácností. A je úplně jedno, zda je na vině vaše zapomětlivost, anebo malé děti, které plácání po vypínačích zkrátka baví. Jen pomyslete na to, jak by to bylo příjemné, když byste při odchodu z práce nemuseli každý den procházet byt či dokonce celý dům, ale mohli byste celou věc vyřešit jednoduchým pohybem prstů jedné ruky. Anebo ještě lépe – mohli byste případné nedostatky napravit, kdykoli by vás to napadlo – třeba cestou do práce anebo v práci.

Díky chytrému osvětlení Philips HUE od Lightpark.cz budete svou domácnost ovládat pohodlně přes internet. Nebudete k tomu potřebovat nic víc, než jen spolehlivý chytrý telefon, který máte vždy po ruce.

brain-605603_640

Hodit se vám to bude nejen kvůli úsporám, ale třeba i v situaci, kdy k vám přijde na návštěvu nečekaná návštěva, anebo budete chtít rozsvítit někomu před domem či na schodech – zvládnete to klidně i na dálku z libovolného místa na světě.

Tímto způsobem můžete ovládat veškerá stropní, stolní i bodová svítidla v domě, můžete je zhasínat, tlumit či rozsvěcet. Tyto nové, moderní technologie dají vašemu životu zcela jiný rozměr!

Navíc to vše může být ještě příjemnější a pohodlnější, když vsadíte na chytrou domácnost a budete tímto způsobem ovládat veškeré vaše spotřebiče. Zbavíte se tak celé řady nepříjemných, ale přesto nevyhnutelných povinností, a konečně budete domů chodit odpočívat.